Verbruiks artikelen
819445_500
Cleaner, oplosmiddel voor het reinigen van de te behandelen schoenen ea. lederwaren. In deze Decapante zit een primer waardoor het minimaal 2 uur moet drogen voor u verder kunt gaan met het aanbrengen van LM indringverf en Stop Crash.
819403
Het product is bedoeld voor het reinigen, hydrateren, reconstrueren van het pigment en beschermen, 4 in 1. Hoogwaardig product voor de behandeling van leer en schoenen. Het hydraterende vermogen heeft een onmiddellijk herstellend effect op de kenmerken van het leer; dankzij de reconstructie van het pigment is er ook een positief/reparerend effect merkbaar op krasjes en schuurplekjes. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Voor een juist gebruik van het product eventuele stofresten verwijderen met een vochtige doek, daarna het product op een insmeerborstel spuiten en borstelen totdat het product is opgenomen, enkele seconden wachten en dan met een doek het leer glans geven.
818880_400
Siliconenspray is een glijmiddel, smeermiddel, oplosmiddel, isoleermiddel en onderhoudsmiddel zonder mineraalolie en is een schoon alternatief voor andere smeermiddelen met olie en vet.
819507_250
Gebruiksklaar schuimspray wasmiddel met een hoog vlekverwijderend vermogen voor leer, suède, technische stoffen en multimaterialen.
813977_750
Desmodur verharder. Zeer geschikt als verharder in combinatie met de Polyurethane lijm, de Poligrip M329 (art. 817010) voor TR met EVA en rubber met TR en rubber met rubber.
Dit geeft bijna een gegarandeerde verbinding vooral bij orthopedische toepassingen. Verder zeer geschikt voor het verlijmen van sneakers en wandelschoenen.