Verbruiks artikelen
813972_1000
Ontvet het materiaal, zonder te schuren breng je de primer PU 412 op. Laat deze 40 minuten drogen en verlijm het met de Polyurethaan lijm, de Poligrip M329.
Laat deze drogen of activeer deze, hierna licht aanpersen.
814330
Contactlijm voor alle gangbare materialen rond schoenen en orthopedische toepassingen, behalve geplastificeerd PVC en PE/PP. Lijm ideaal voor serieproductie en grote oppervlakken vanwege een lange open tijd.
Vulkofest is tolueenvrij.
Open tijd: 15 - 120 minuten
818880_400
Siliconenspray is een glijmiddel, smeermiddel, oplosmiddel, isoleermiddel en onderhoudsmiddel zonder mineraalolie en is een schoon alternatief voor andere smeermiddelen met olie en vet.
814200
Kunststoflijm voor alle gangbare materialen rondom de schoen en bij orthopedische toepassingen, behalve EVA en PE/PP.
Optimaal voor PU, TPU, PVC en TR (gehalogeneerd). Kan koud of met warmte-activering worden gebruikt.
Deze lijm bevat géén Colofonium (= pijnhars).
Open tijd: 5 - 30 minuten