Verbruiks artikelen
819426
Kleurcreme met sterk kleurend en kleur veranderend vermogen. Met deze creme bestaat niet alleen de mogelijkheid om flinke beschadigingen aan schoenen en andere lederwaren bij te werken cq bij te kleuren, maar ook van kleur te veranderen. Voordat u de schoen ea. van kleur wilt veranderen moet het eerst schoon gemaakt worden met LM Decapante. Hierna kunt u de Stop Crash gebruiken om de kleur te veranderen of aan te passen. Een groot voordeel van Stop crash is dat het bij dun aanbrengen zeer snel droogt en gemakkelijk gebruikt kan worden in combinatie met andere kleuren. Verkrijgbaar in 62 kleuren en kunnen worden gemengd.
817000
Lijm met middelhoge viscositeit met een goede hitte weerstand welke seschikt is voor leer, rubber, thunit, textiel, micro, kurk en hout.
- een veelzijdige universele lijm
- sterke hechtkracht
- open tijd van ongeveer 1 uur
- droogtijd na verlijmen ongeveer 15 minuten
- mogelijk om te reactiveren
De te verlijmen delen schuren / opruwen en goed schoonmaken, eventueel ontvetten.
Beide te verlijmen delen insmeren en ongeveer 15 minuten laten drogen (kan afhankelijk zijn van materiaal en eventueel herhalen)
Hierna beide delen op elkaar drukken, eventueel aankloppen en/of persen.
814000_10
Snellijm, hittebestendig.
Met een goede aanvangshechting, verlijmt alle schoenmaterialen behalve PVC, TPU, PE/PP.
Open tijd: 5 - 20 minuten