Verbruiks artikelen
819460
PROALC ontsmettingsmiddel is een hydroalcoholische oplossing met 75% alcohol.
Alle producten uit de PROALC-productlijn hebben een chemische oplossing die zowel antibacterieel is als het Covid19-virus kan doden. We gebruiken alleen de hoogste kwaliteit ethanolalcohol in de samenstelling.
813955
Eén component halogeneringsmiddel (voorstrijkmiddel), als voorbereiding van TR, Latex, zacht rubber en diverse kuipzolen.
Kan worden gebruikt met Renia Colle de Cologne en Syntic Total.
Reactietijd: 15 - 30 minuten
819483_250
Glanzend fixeermiddel met een polijstende en revitaliserende werking op gladde leren producten.
Spuit het gladleren product, licht en evenredig met een afstand van ongeveer 30 cm in. Laat het product drogen. Oppoetsen is niet echt nodig.
Niet geschikt voor nubuck, suede en wit leer!
"LM Fissativo Lucido Spray per pelli"
813977_750
Desmodur verharder. Zeer geschikt als verharder in combinatie met de Polyurethane lijm, de Poligrip M329 (art. 817010) voor TR met EVA en rubber met TR en rubber met rubber.
Dit geeft bijna een gegarandeerde verbinding vooral bij orthopedische toepassingen. Verder zeer geschikt voor het verlijmen van sneakers en wandelschoenen.
812116_1
Een- en tweecomponenten contactlijm voor de
verlijming van PUR-materialen alsmede
lederen en rubberen materialen, harde- en
zachte PVC-folien, textiel, kurk, karton.
TECHNISCHE GEGEVENS:
Droogtijd Ca 5 minuten.
Open tijd Ca 15 minuten; wanneer deze
overschreden wordt, kan de lijm
slechts nog geactiveerd verwerkt worden.
Activeringstemperatuur:70 - 80 ºC.
Potlife met verharder ca 5 uur.
Houdbaarheid ca 6 maanden in dichte
verpakking.
Opslag temperatuur niet beneden 5 ºC,
gevoelig voor vorst.
Voorheen VG Plast.