Verbruiks artikelen
818100_400
Snelhechtende lijm voor schuim en textiel.
Lijmspray is een contactlijm in een spuitbus.
819415_230
Hoogwaardig product op basis van kwaliteitswassen. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Het product met een katoenen doek aanbrengen op de leren gedeelten die moeten worden gehydrateerd en gereinigd. Nadat het product helemaal is opgenomen, afwerken met een zachte, droge doek.
819515_1000
Lederverzachter, geschikt voor schoenen en andere leren producten. Door de hydraterende werking wordt het leer bijzonder elastisch en voelt zacht aan.
Ook geschikt als voorbehandeling voor het schoonmaken van schoenen ed.
819294
SFORMATURA 340
Transparante kleur op basis van was en spreidende harsen met uitstekende glans-, verzachtings- en kleur eigenschappen. Ook verkrijgbaar in een versie met hoge dekking voor het maskeren van onvolkomenheden en vlekken op de zool > zie art. 819200.
Aanbrengen met een platte borstel op de gepolijste zool, laat een paar minuten drogen, borstel lichtjes met een lange, zachte paardenhaarborstel.
Kleuren:
Kleurloos (Cuoio)
Middelbruin (Marrone)
Donkerbuin (Marrone scuro)
Zwart ( Nero)
812119_042_1
Lijm voor moeilijk te verlijmen
materialen.
Kleurloos
Voorheen VG Kit.