Verbruiks artikelen
814330
Contactlijm voor alle gangbare materialen rond schoenen en orthopedische toepassingen (behalve geplastificeerd PVC en PE/PP. Lijm ideaal voor serieproductie en grote oppervlakken vanwege een lange open tijd.
Open tijd: 15 - 120 minuten
900285
Nylbond is een sterk getwijnd garen van nylon.
Het heeft een draad met een hoog gehalte aan polyamide 6,6 en is glad.
Dezelfde kwaliteit als venusgaren welke u vroeger gewend was.
Lengte: 1500 meter.
818232
Voor uitmuntende verlijming van vele soorten
materialen. In het bijzonder voor sterk absorberende
oppervlakten.
For bonding higly porous and uneven surfaces.
Vervanger van de VG atoomlijm
819518_1000
Een delicate wasgelcreme zonder agressieve oplosmiddelen. Perfect voor het reinigen en voeden van gladde en hoogwaardige leersoorten.
Geschikt voor gebruik op leren laarzen, tassen, banken en stoelen.
"LM Gel Delicato"
819406
LM Rinnovatore Camoscio.
Suede- Nubuck kleurhersteller in een ECO vriendelijke spuitbus op waterbasis, No-Gas.
Verlevendigt en vernieuwt de kleur van schoenen, laarzen, tassen, kledingstukken en andere artikelen.
Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Het te behandelen gedeelte zorgvuldig reinigen met een reinigingsmiddel en laten drogen. Gelijkmatig dun opspuiten vanaf een afstand van ongeveer 20 cm. Hierna voor suede en nubuck, opborstelen met een suede-nubuck borstel of koperborstel.
818290
Een set van 4 kunststof reservoirs van 0,40 ltr
inclusief houder voor uw zolenbeits en wasverf.
Inclusief 4 sponskwasten.
Deze kwastjes zijn ook los verkrijgbaar!
813925_900
Een component halogenerende oplossing voor voorbehandeling van rubberen en thermoplastische rubberen zolen.
Bestand tegen temperaturen, weekmakers en vocht. De relevante
waarden zijn afhankelijk van de samenstelling van het rubber en de
belasting op het onderdeel.