Verbruiks artikelen
819442
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van opgeruwd leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Een vochtige doek over het oppervlak halen en alle vuilresten goed verwijderen. Het product aanbrengen op het vochtige leer en borstelen met messingborstels. Indien nodig herhalen.
819443
Fixatie middel voor suède en nubuck.
Aan te brengen na het verven met LM suede indringverf.
Gebruikt om de kleur te fixeren en te beschermen.
819462
PROALC ontsmettingsmiddel is een hydroalcoholische oplossing met 75% alcohol.
Alle producten uit de PROALC-productlijn hebben een chemische oplossing die zowel antibacterieel is als het Covid19-virus kan doden. We gebruiken alleen de hoogste kwaliteit ethanolalcohol in de samenstelling.
819507_250
Gebruiksklaar schuimspray wasmiddel met een hoog vlekverwijderend vermogen voor leer, suède, technische stoffen en multimaterialen.
590708
Tackernieten.
Maat 7 is 9 mm breed en maat 8 is 12,5 mm breed.
De laatste 2 cijfers staan voor de lengte.
Doos à 10.000 stuks.
819431
LM LUX is op basis van zeer waardevolle
kwaliteitswassen en geeft een glanzende afwerking.
Het wordt gebruikt om een prachtige spiegelglans te verkrijgen. De bewerkingstijd is zeer kort vergeleken met die van normale glanswas.
Specifiek product voor artikelen van gladleder.
819482
Semi-dekkende, en glanzende transparant fixeermiddel
voor LM COVER PAINT als afwerkingsbehandeling.