LM Professional
819442
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van opgeruwd leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Een vochtige doek over het oppervlak halen en alle vuilresten goed verwijderen. Het product aanbrengen op het vochtige leer en borstelen met messingborstels. Indien nodig herhalen.
819515_1000
Lederverzachter, geschikt voor schoenen en andere leren producten. Door de hydraterende werking wordt het leer bijzonder elastisch en voelt zacht aan.
Ook geschikt als voorbehandeling voor het schoonmaken van schoenen ed.
819484
Semi-dekkende, en matte transparante fixeermiddel
voor LM COVER PAINT als afwerkingsbehandeling.
819423_250
LM Professional Foam Cleaner 250 ml
Schuimreiniger op waterbasis voor schoenen, tassen en andere artikelen in leer, suède, nubuck en canvas."
Bevat efficiënte diepreinigende eigenschappen die vuil en vlekken kunnen verwijderen en het natuurlijke gevoel van leer behouden.
Gebruiksaanwijziging:
Goed schudden. Pomp het schuim op een spons en breng aan op het leer. Reinig met lichte druk.
Overtollig schuim wegvegen en laten drogen.
Test het product altijd op een onopvallend deel van het artikel of de schoen.
Ook geschikt voor olie- en benzine vlekken.
819483_250
Glanzend fixeermiddel met een polijstende en revitaliserende werking op gladde leren producten.
Spuit het gladleren product, licht en evenredig met een afstand van ongeveer 30 cm in. Laat het product drogen. Oppoetsen is niet echt nodig.
Niet geschikt voor nubuck, suede en wit leer!
"LM Fissativo Lucido Spray per pelli"
819443
Fixatie middel voor suède en nubuck.
Aan te brengen na het verven met LM suede indringverf.
Gebruikt om de kleur te fixeren en te beschermen.
819440
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van opgeruwd leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Een vochtige doek over het oppervlak halen en alle vuilresten goed verwijderen. Het product aanbrengen op het vochtige leer en borstelen met messingborstels. Indien nodig herhalen.
819479
Een dekkende verf om de kleur van artikelen van leer, kunstleer,stof, canvas en vele andere materialen te veranderen, deze te personaliseren of op te knappen.
Dankzij zijn formule en concentratie van
kwalitatief hoogstaande pigmenten, heeft het product een hoge dekkingsgraad, blijft het flexibel, hecht het
zich goed vast aan het object en voelt het zacht aan.
819482
Semi-dekkende, en glanzende transparant fixeermiddel
voor LM COVER PAINT als afwerkingsbehandeling.
819405
VOOR DIT ARTIKEL KOMT EEN VERVANGEND ART. 819406 IN ECO SPRAY.
OP DIT MOMENT ALLEEN IN KLEURLOOS, ZWART EN DONKERBRUIN
Suede-nubuck kleurhersteller op waterbasis in een flacon met pompje.
De flacon bevat puur product zonder brandbare drijfgassen. Het pure product heeft een iets langere droogtijd dan het product in spuitbus, maar dringt dieper door in het leer, met een verrassend eindresultaat. Verlevendigt en vernieuwt de kleur van schoenen, laarzen, tassen, kledingstukken en andere artikelen van suède en nubuck. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Het te behandelen gedeelte zorgvuldig reinigen met een reinigingsmiddel en laten drogen. Gelijkmatig dun opspuiten vanaf een afstand van ongeveer 20 cm. Ruim de tijd geven om het te laten drogen en opborstelen met een borsteltje voor suède.
Klik hier voor het veiligheidsblad
Zie kleurkaarten