LM Professional
819518_1000
Een delicate wasgelcreme zonder agressieve oplosmiddelen. Perfect voor het reinigen en voeden van gladde en hoogwaardige leersoorten.
Geschikt voor gebruik op leren laarzen, tassen, banken en stoelen.
"LM Gel Delicato"
819442
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van opgeruwd leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Een vochtige doek over het oppervlak halen en alle vuilresten goed verwijderen. Het product aanbrengen op het vochtige leer en borstelen met messingborstels. Indien nodig herhalen.
819435
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van glad leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Als het leer voor het gebruik van het product eerst wordt behandeld met LM Decapante, kan de kleurstof beter in het leer dringen. De kleurstof aanbrengen en laten drogen en daarna neutrale Was LM aanbrengen om het leer te voeden en te hydrateren.
Deze indringverf minimaal 4 uur laten drogen voor een zeer goede hechting.
819510_250
Droge vlekverwijderingsspray op oplosmiddelbasis voor het verwijderen van olie- en vetvlekken van schoenen, tassen en andere producten van leer, suede, nubuck en stoffen.
* altijd het product op een onopvallende plek testen!*
"LM Smacchitore A Secco Spray"
819431
LM LUX is op basis van zeer waardevolle
kwaliteitswassen en geeft een glanzende afwerking.
Het wordt gebruikt om een prachtige spiegelglans te verkrijgen. De bewerkingstijd is zeer kort vergeleken met die van normale glanswas.
Specifiek product voor artikelen van gladleder.
819427
LM Filler is een reparatiemiddel om diepe krassen, insneden en schuurplekken te herstellen.
Het vult het gat of de kras. Nadat het droog is, blijft het flexibel. LM Filler heeft een neutrale kleur. U gebruikt tenslotte STOP CRASH als de laatste laag voor de gewenste kleur.
819507_250
Gebruiksklaar schuimspray wasmiddel met een hoog vlekverwijderend vermogen voor leer, suède, technische stoffen en multimaterialen.
819403
Het product is bedoeld voor het reinigen, hydrateren, reconstrueren van het pigment en beschermen, 4 in 1. Hoogwaardig product voor de behandeling van leer en schoenen. Het hydraterende vermogen heeft een onmiddellijk herstellend effect op de kenmerken van het leer; dankzij de reconstructie van het pigment is er ook een positief/reparerend effect merkbaar op krasjes en schuurplekjes. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Voor een juist gebruik van het product eventuele stofresten verwijderen met een vochtige doek, daarna het product op een insmeerborstel spuiten en borstelen totdat het product is opgenomen, enkele seconden wachten en dan met een doek het leer glans geven.
819486
Verdunner van de LM Cover paint voor gebruik met een airbrush.