Lijm-Chemie
813974_1000
Voor het gebruik van de primer de eva eerst schuren en na het aanbrengen van de primer deze 40 minuten laten drogen. Hierna insmeren met de Polyurethaan lijm, de Poligrip M329.
Deze laten drogen of activeren en licht aanpersen.
813940_250
Eéncomponent Primer voor PU-schuimzolen, ook geschikt voor TPU. Versterkt het schuim en optimaliseert de interactie tussen het materiaal en alle Renia CR-gebaseerde lijmen.
Schuim: Breng de lijm onmiddelijk na gebruik van de Primer aan.
TPU: De Primer 1-2 minuten laten drogen, verlijmen met Colle de Cologne.
Voorstrijkmiddel voor PUR.
818290
Een set van 4 kunststof reservoirs van 0,40 ltr
inclusief houder voor uw zolenbeits en wasverf.
Inclusief 4 sponskwasten.
Deze kwastjes zijn ook los verkrijgbaar!
814200
Kunststoflijm voor alle gangbare materialen rondom de schoen en bij orthopedische toepassingen, behalve EVA en PE/PP.
Optimaal voor PU, TPU, PVC en TR (gehalogeneerd). Kan koud of met warmte-activering worden gebruikt.
Deze lijm bevat géén Colofonium (= pijnhars).
Open tijd: 5 - 30 minuten
813977_750
Desmodur verharder. Zeer geschikt als verharder in combinatie met de Polyurethane lijm, de Poligrip M329 (art. 817010) voor TR met EVA en rubber met TR en rubber met rubber.
Dit geeft bijna een gegarandeerde verbinding vooral bij orthopedische toepassingen. Verder zeer geschikt voor het verlijmen van sneakers en wandelschoenen.
813972_1000
Ontvet het materiaal, zonder te schuren breng je de primer PU 412 op. Laat deze 40 minuten drogen en verlijm het met de Polyurethaan lijm, de Poligrip M329.
Laat deze drogen of activeer deze, hierna licht aanpersen.