Lijm-Chemie
813972_1000
Ontvet het materiaal, zonder te schuren breng je de primer PU 412 op. Laat deze 40 minuten drogen en verlijm het met de Polyurethaan lijm, de Poligrip M329.
Laat deze drogen of activeer deze, hierna licht aanpersen.
813930_100
Renia verharder voor alle Renia-lijmen op oplosmiddelbasis. Verhoogt de weerstand tegen hitte, chemicalïen, olie en vetten aanzienlijk. Component om speciale of moeilijke lijmverbindingen te maken.
Meng 5-10% met de lijm vlak voor het aanbrengen, gebruik het mengsel binnen 4-6 uur. Verkort de open tijd met ± 40%.
813955
Eén component halogeneringsmiddel (voorstrijkmiddel), als voorbereiding van TR, Latex, zacht rubber en diverse kuipzolen.
Kan worden gebruikt met Renia Colle de Cologne en Syntic Total.
Reactietijd: 15 - 30 minuten
817000
Een klassieke lijm met middelhoge viscositeit met een goede hitte weerstand welke seschikt is voor leer, rubber, thunit, textiel, micro, kurk en hout.
- een veelzijdige universele lijm
- sterke hechtkracht
- open tijd van ongeveer 1 uur
- droogtijd na verlijmen ongeveer 15 minuten
- mogelijk om te reactiveren
Deze lijm is zeerg eschikt om te gebruiken met
Primer S 411 en Desmodur.
818600
Spuitflacon om leder zachter te maken om éénvoudiger te verwerken.
Flacon wordt geleverd zonder spuit.
De spuit is los te bestellen. ( zie artikelnummer 818800)
814100_8
Hoogwaardige lijm. Geeft een goede hechting, zelfs op vochtig leer, ook op schuim.
Niet geschikt voor PVC!
Open tijd: 7 - 40 minuten
813970_1000
Primer S411 voor Micro kun je het beste gebruiken met 3% desmodur, laat het dan 20 minuten drogen en gebruik hierna de Polyurethaan lijm, de Poligrip M329.