Lijm-Chemie
817000
Een klassieke lijm met middelhoge viscositeit met een goede hitte weerstand welke seschikt is voor leer, rubber, thunit, textiel, micro, kurk en hout.
- een veelzijdige universele lijm
- sterke hechtkracht
- open tijd van ongeveer 1 uur
- droogtijd na verlijmen ongeveer 15 minuten
- mogelijk om te reactiveren
Deze lijm is zeerg eschikt om te gebruiken met
Primer S 411 en Desmodur.
813930_100
Renia verharder voor alle Renia-lijmen op oplosmiddelbasis. Verhoogt de weerstand tegen hitte, chemicalïen, olie en vetten aanzienlijk. Component om speciale of moeilijke lijmverbindingen te maken.
Meng 5-10% met de lijm vlak voor het aanbrengen, gebruik het mengsel binnen 4-6 uur. Verkort de open tijd met ± 40%.
810502_450
Voor het opvullen van de inbal, blijft na verwerking stevig en flexibel
812000_5
Een componenten contactlijm voor de
verlijming van overleder, gevuld-, transparante-,
cel- en pororubber, kurk, vilt, textiel en hout.
Wakolfix Express kan zowel koud als geactiveerd
verwerkt worden.
TECHNISCHE GEGEVENS:
Droogtijd: Ca 2 - 4 minuten.
Open tijd: Ca 30 minuten.
Activeringstemperatuur:70 - 80 ºC.
Reinigen met VG verdunner.
Houdbaarheid Ca 6 maanden in dichte verpakking.
Opslag temperatuur niet beneden 5 ºC,
gevoelig voor vorst.
Voorheen VG Expresse NEW.
814330
Contactlijm voor alle gangbare materialen rond schoenen en orthopedische toepassingen, behalve geplastificeerd PVC en PE/PP. Lijm ideaal voor serieproductie en grote oppervlakken vanwege een lange open tijd.
Vulkofest is tolueenvrij.
Open tijd: 15 - 120 minuten
814200
Kunststoflijm voor alle gangbare materialen rondom de schoen en bij orthopedische toepassingen, behalve EVA en PE/PP.
Optimaal voor PU, TPU, PVC en TR (gehalogeneerd). Kan koud of met warmte-activering worden gebruikt.
Deze lijm bevat géén Colofonium (= pijnhars).
Open tijd: 5 - 30 minuten
818100_400
Snelhechtende lijm voor schuim en textiel.
Lijmspray is een contactlijm in een spuitbus.