Lijm-Chemie
814000_10
Snellijm, hittebestendig.
Met een goede aanvangshechting, verlijmt alle schoenmaterialen behalve PVC, TPU, PE/PP.
Open tijd: 5 - 20 minuten
819745
Stopwas extra hard is bedoeld voor het wegwerken van kleine gaatjes en scheurtjes en beschadigingen.
813940_250
Eéncomponent Primer voor PU-schuimzolen, ook geschikt voor TPU. Versterkt het schuim en optimaliseert de interactie tussen het materiaal en alle Renia CR-gebaseerde lijmen.
Schuim: Breng de lijm onmiddelijk na gebruik van de Primer aan.
TPU: De Primer 1-2 minuten laten drogen, verlijmen met Colle de Cologne.
Voorstrijkmiddel voor PUR.
814330
Contactlijm voor alle gangbare materialen rond schoenen en orthopedische toepassingen, behalve geplastificeerd PVC en PE/PP. Lijm ideaal voor serieproductie en grote oppervlakken vanwege een lange open tijd.
Vulkofest is tolueenvrij.
Open tijd: 15 - 120 minuten
813970_1000
Primer S411 voor Micro kun je het beste gebruiken met 3% desmodur, laat het dan 20 minuten drogen en gebruik hierna de Polyurethaan lijm, de Poligrip M329.
818880_400
Siliconenspray is een glijmiddel, smeermiddel, oplosmiddel, isoleermiddel en onderhoudsmiddel zonder mineraalolie en is een schoon alternatief voor andere smeermiddelen met olie en vet.