Lijm-Chemie
817000
Een klassieke lijm met middelhoge viscositeit met een goede hitte weerstand welke seschikt is voor leer, rubber, thunit, textiel, micro, kurk en hout.
- een veelzijdige universele lijm
- sterke hechtkracht
- open tijd van ongeveer 1 uur
- droogtijd na verlijmen ongeveer 15 minuten
- mogelijk om te reactiveren
Deze lijm is zeerg eschikt om te gebruiken met
Primer S 411 en Desmodur.
813970_1000
Primer S411 voor Micro kun je het beste gebruiken met 3% desmodur, laat het dan 20 minuten drogen en gebruik hierna de Polyurethaan lijm, de Poligrip M329.
813955
Eén component halogeneringsmiddel (voorstrijkmiddel), als voorbereiding van TR, Latex, zacht rubber en diverse kuipzolen.
Kan worden gebruikt met Renia Colle de Cologne en Syntic Total.
Reactietijd: 15 - 30 minuten
818243_50
Atoomlijm middeldik per 10 stuks met gratis 10 stuks Tuitjes (art. 818228)
814000_10
Snellijm, hittebestendig.
Met een goede aanvangshechting, verlijmt alle schoenmaterialen behalve PVC, TPU, PE/PP.
Open tijd: 5 - 20 minuten
819294
SFORMATURA 340
Transparante kleur op basis van was en spreidende harsen met uitstekende glans-, verzachtings- en kleur eigenschappen. Ook verkrijgbaar in een versie met hoge dekking voor het maskeren van onvolkomenheden en vlekken op de zool > zie art. 819200.
Aanbrengen met een platte borstel op de gepolijste zool, laat een paar minuten drogen, borstel lichtjes met een lange, zachte paardenhaarborstel.
Kleuren:
Kleurloos (Cuoio)
Middelbruin (Marrone)
Donkerbuin (Marrone scuro)
Zwart ( Nero)