Lijm-Chemie
819162
Kantenverf in depper/flacon voor leder, rubber en kunststof.
Sponsjes voor deze kantenverf zijn los verkrijgbaar.
Verkrijgbaar in 75 ml en 500 ml.
819294
SFORMATURA 340
Transparante kleur op basis van was en spreidende harsen met uitstekende glans-, verzachtings- en kleur eigenschappen. Ook verkrijgbaar in een versie met hoge dekking voor het maskeren van onvolkomenheden en vlekken op de zool > zie art. 819200.
Aanbrengen met een platte borstel op de gepolijste zool, laat een paar minuten drogen, borstel lichtjes met een lange, zachte paardenhaarborstel.
Kleuren:
Kleurloos (Cuoio)
Middelbruin (Marrone)
Donkerbuin (Marrone scuro)
Zwart ( Nero)
817000
Een klassieke lijm met middelhoge viscositeit met een goede hitte weerstand welke seschikt is voor leer, rubber, thunit, textiel, micro, kurk en hout.
- een veelzijdige universele lijm
- sterke hechtkracht
- open tijd van ongeveer 1 uur
- droogtijd na verlijmen ongeveer 15 minuten
- mogelijk om te reactiveren
Deze lijm is zeerg eschikt om te gebruiken met
Primer S 411 en Desmodur.
814330
Contactlijm voor alle gangbare materialen rond schoenen en orthopedische toepassingen, behalve geplastificeerd PVC en PE/PP. Lijm ideaal voor serieproductie en grote oppervlakken vanwege een lange open tijd.
Vulkofest is tolueenvrij.
Open tijd: 15 - 120 minuten