Lijm-Chemie
819600
Sterk oplosmiddel voor het eenvoudig verwijderen van schoenzolen. Reinigt tevens artikelen welke met het lijmen worden gebruikt, bijv. kwast etc..
Kan worden gebruikt voor het verdunnen van Colle de Cologne.
Lost TR op!(materiaal herkennen!)
819294
SFORMATURA 340
Transparante kleur op basis van was en spreidende harsen met uitstekende glans-, verzachtings- en kleur eigenschappen. Ook verkrijgbaar in een versie met hoge dekking voor het maskeren van onvolkomenheden en vlekken op de zool > zie art. 819200.
Aanbrengen met een platte borstel op de gepolijste zool, laat een paar minuten drogen, borstel lichtjes met een lange, zachte paardenhaarborstel.
Kleuren:
Kleurloos (Cuoio)
Middelbruin (Marrone)
Donkerbuin (Marrone scuro)
Zwart ( Nero)
814100_8
Hoogwaardige lijm. Geeft een goede hechting, zelfs op vochtig leer, ook op schuim.
Niet geschikt voor PVC!
Open tijd: 7 - 40 minuten
814330
Contactlijm voor alle gangbare materialen rond schoenen en orthopedische toepassingen, behalve geplastificeerd PVC en PE/PP. Lijm ideaal voor serieproductie en grote oppervlakken vanwege een lange open tijd.
Vulkofest is tolueenvrij.
Open tijd: 15 - 120 minuten
812116_1
Een- en tweecomponenten contactlijm voor de
verlijming van PUR-materialen alsmede
lederen en rubberen materialen, harde- en
zachte PVC-folien, textiel, kurk, karton.
TECHNISCHE GEGEVENS:
Droogtijd Ca 5 minuten.
Open tijd Ca 15 minuten; wanneer deze
overschreden wordt, kan de lijm
slechts nog geactiveerd verwerkt worden.
Activeringstemperatuur:70 - 80 ºC.
Potlife met verharder ca 5 uur.
Houdbaarheid ca 6 maanden in dichte
verpakking.
Opslag temperatuur niet beneden 5 ºC,
gevoelig voor vorst.
Voorheen VG Plast.
814350
Kleurloze universele lijm, speciaal voor
orthopedisch werk.
Verlijmt alle gangbare materiaalcombinaties, zelfs PE en PP. (geen siliconen of geplastificeerd PVC). Optimaal voor geschuimd EVA, PU, Latex en Plastazote
Open tijd: 10 - 60 minuten