Lijm-Chemie
819600
Sterk oplosmiddel voor het eenvoudig verwijderen van schoenzolen. Reinigt tevens artikelen welke met het lijmen worden gebruikt, bijv. kwast etc..
Kan worden gebruikt voor het verdunnen van Colle de Cologne.
Lost TR op!(materiaal herkennen!)
818228
Lijmtuitjes welke op het flesje atoomlijm kunnen worden gezet voor een zeer preciese werking.
Verpakt per 10 stuks
818100_400
Snelhechtende lijm voor schuim en textiel.
Lijmspray is een contactlijm in een spuitbus.
819162
Eerder onder de naam Elvirafix is nu Lecare Kantenverf geworden, in depper/flacon voor leder, rubber en kunststof.
Sponsjes voor deze kantenverf zijn los verkrijgbaar.
Verkrijgbaar in 75 ml en 500 ml.
818248
Dikke atoomlijm.
Voor uitmuntende verlijming van vele soorten
materialen. In het bijzonder voor sterk absorberende
oppervlakten.
813974_1000
Voor het gebruik van de primer de eva eerst schuren en na het aanbrengen van de primer deze 40 minuten laten drogen. Hierna insmeren met de Polyurethaan lijm, de Poligrip M329.
Deze laten drogen of activeren en licht aanpersen.
814330
Contactlijm voor alle gangbare materialen rond schoenen en orthopedische toepassingen, behalve geplastificeerd PVC en PE/PP. Lijm ideaal voor serieproductie en grote oppervlakken vanwege een lange open tijd.
Vulkofest is tolueenvrij.
Open tijd: 15 - 120 minuten
818239_50
Onze nieuwe krachtige atoomlijm, middeldik.
De multifunctionele atoomlijm welke snel werkt voor alle dagelijkse en moeilijk verlijmbare materialen.
met 36 stuks gratis tuitjes
PER 36 STUKS netto