Lijm-Chemie
819600
Sterk oplosmiddel voor het eenvoudig verwijderen van schoenzolen. Reinigt tevens artikelen welke met het lijmen worden gebruikt, bijv. kwast etc..
Kan worden gebruikt voor het verdunnen van Colle de Cologne.
Lost TR op!(materiaal herkennen!)
819294
SFORMATURA 340
Transparante kleur op basis van was en spreidende harsen met uitstekende glans-, verzachtings- en kleur eigenschappen. Ook verkrijgbaar in een versie met hoge dekking voor het maskeren van onvolkomenheden en vlekken op de zool > zie art. 819200.
Aanbrengen met een platte borstel op de gepolijste zool, laat een paar minuten drogen, borstel lichtjes met een lange, zachte paardenhaarborstel.
Kleuren:
Kleurloos (Cuoio)
Middelbruin (Marrone)
Donkerbuin (Marrone scuro)
Zwart ( Nero)
818228
Lijmtuitjes welke op het flesje atoomlijm kunnen worden gezet voor een zeer preciese werking.
Verpakt per 10 stuks
814100_8
Hoogwaardige lijm. Geeft een goede hechting, zelfs op vochtig leer, ook op schuim.
Niet geschikt voor PVC!
Open tijd: 7 - 40 minuten
819162
Eerder onder de naam Elvirafix is nu Lecare Kantenverf geworden, in depper/flacon voor leder, rubber en kunststof.
Sponsjes voor deze kantenverf zijn los verkrijgbaar.
Verkrijgbaar in 75 ml en 500 ml.
818880_400
Siliconenspray is een glijmiddel, smeermiddel, oplosmiddel, isoleermiddel en onderhoudsmiddel zonder mineraalolie en is een schoon alternatief voor andere smeermiddelen met olie en vet.
813977_750
Desmodur verharder. Zeer geschikt als verharder in combinatie met de Polyurethane lijm, de Poligrip M329 (art. 817010) voor TR met EVA en rubber met TR en rubber met rubber.
Dit geeft bijna een gegarandeerde verbinding vooral bij orthopedische toepassingen. Verder zeer geschikt voor het verlijmen van sneakers en wandelschoenen.